Kurumsal


Okulumuz

 550 m2 kapalı bahçe alanına kurulu 2 katlı 1300 m2 olan okulumuz site içerisinde ve tam anlamı ile güvenlik çerçevesindedir. Tüm sınıflarımız oldukça geniş ve gün ışığı almaktadır. Sınıflarımızda kız ve erkek ayrı olmak üzere lavabo ve wc bulunmaktadır. 

18 tane çocuğun yer aldığı bir ortamda havalandırmanın ne kadar önemli olduğu tartışılmaz bir gerçek, bu nedenle havalandırma ve klima sistemleri ile tüm destek 

ve etkinlik odalarımız mevsimsel hava değişikliklerine uyum sağlayacak şekilde düşünülmüş ve dizayn edilmiştir.

 2 katlı binamızda güvenlik en üst düzeye çıkartılmış, tüm sınıf ve koridorlar kamera sistemi ile donatılmıştır. 

Koridorlarda müzik yayını ve itfaiye gereçleri olması gerektiği gibi konumlandırılmış bunun yanı sıra merdiven genişlikleri 1.6 m olarak planlanarak hayata geçirilmiştir.

Her şeyin başı sağlık diyerek tüm zeminlerimizde hijyenik bir ortam için en sağlıklı malzemelerin kullanması tercih edilmiştir. Okulumuzda kullanılan tüm renkler çocuklarımızın resimlerinden esinlenerek belirlenmiştir.

Okulumuzda veli ve öğrenci etkinleri için 120 m2 konferans salonu, çocuklarımızın soğuk havalarda spor yapabilmeleri için 110 m2 kapalı spor salonu, bilgisayar laboratuvarı, ‘’ sanat uygarlığın imzasıdır’’ sözünden yola çıkarak 

İngilizce sanat etkinlikleri, müzik, drama ve bale atölyeleri mevcuttur.

550 m2 olan okul bahçemizde çocuklarımızın hem eğlenerek hem de aktif deneyimsel öğrenme sağlayacakları merkezler oluşturulmuştur. 

Kum havuzundan geniş pergole alanına , survivor parkurundan ahşap oyun evine ve benzeri birçok oyun alanımız çocukların doyasıya eğlenebilecekleri ekipmanlarla donatılmıştır. 

Sizi okulumuzu keşfetmeye bekliyoruz.